Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access

Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access Cancún is ook op 5 minuten loopafstand van de Dolphinaris Cancun gesitueerd.

Dit appartement biedt gasten een balkon, evenals modern comfort zoals airconditioning.

Het Interactieve Aquarium bevindt zich op afstand van 2 km tot dit appartement, terwijl het congrescentrum van Cancun op 6 km afstand ligt. Het appartement ligt in de Zona Hotelera wijk van Cancún. Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access is op in de buurt van de Museo Subacuático de Arte gelegen. Deze accommodatie is op 21 minuten rijden van de luchthaven Cancún International.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access Cancún
Villas Tropical #64
Mobiele prijsaanbieding

Villas Tropical #64

8.0
Heel goed 1 beoordeling
23 m van de accommodatie
USD 160 USD 144
per nacht
Casa Clarita Top Location 4 Your Cancun Experience
Mobiele prijsaanbieding

Casa Clarita Top Location 4 Your Cancun Experience

33 m van de accommodatie
Tropical 3 Bdr Villa With Pool By Casa Paraiso
Mobiele prijsaanbieding

Tropical 3 Bdr Villa With Pool By Casa Paraiso

8.2
Heel goed 5 beoordelingen
61 m van de accommodatie
USD 299 USD 269
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Cancún International
    18 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access te vinden?
      Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access is in de Zona Hotelera wijk van de stad gesitueerd, binnen 2 km van het Interactieve Aquarium.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access?
      Populaire plekken in de buurt van Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access zijn onder andere de Museo Subacuático de Arte, het Interactieve Aquarium, het Playa Chac Mool.
    • Hoeveel kost het om bij Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access te verblijven?
      De huurprijs van Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access is $93.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Puerto Madero en Harry's restaurants, gelegen op ongeveer 19 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Cancún International
    18 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lovely Villas & Great Price At Hotel Zone W/ Free Beach Access Cancún

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten